Hunt & Fish

Nabídky zahraničních zájezdů za rybařením a lovem

MEDVĚD KAMČATKA jarní lov

Medvědí ráj – tak je lovci nazývána oblast Kamčatky a rozhodně to není nadnesené tvrzení. Vzdálenost tohoto regionu od „zbytku světa“, klimatické podmínky a také hustota osídlení, která je menší než 5 obyvatel na 100 tisíc km čtverečních, vytvářejí ideální podmínky pro populaci zdejších obrovských medvědů /Ursus arctos Piscator/, kteří oprávněně patří k největším podruhům medvěda hnědého na světě. Váha těchto obrů se pohybuje v rozmezí 300 – 600 kg a velikost houně dosahuje až 350 cm. V období jarního lovu většinou ještě leží sníh a je možné používat snowmobil se saněmi /podle aktuálního stavu počasí/. V oblastech mořského pobřeží se také mohou používat k přesunům motorové čluny.

 

Oblast lovu: Regiony Elisovsky, Palansky, Essovsky a Tigilsky – sever Kamčatky.

Doprava:Z ČR letecky do Moskvy, z Moskvy na letiště v Petropavlovsk-Kamchatski linkovým letem. Potom transfer autokarem do městečka Esso cca 700 km (městečko s hotelem a malým letištěm), přenocování v Essu. Příští den přelet vrtulníkem do loveckých táborů cca 1-1,5 hod.

Velikost loveckých skupin:do 8 lovců /3-4 lovci na jeden tabor. V revíru jsou 2 lovecké tábory.

Ubytování v základním táboře: Vytápěné lovecké stany s dřevěnou podlahou /2 postele v jednom stanu/. Kuchyně a jídelní stan jsou separátně. K jídlu se vaří kuchyně západního stylu, ale i typická ruská jídla.

Lovecká sezóna: Přibližně /podle klimatických podmínek/ od 23. 4. do 20. 5. Trvání lovecké akce 15 dnů, 8-10 loveckých dnů /podle itinerářů letecké dopravy/.

Metody lovu: Lov se provádí v období od 25. 4. do června (podle klimatických podmínek) většinou pomocí sněžného skútru se saněmi, takže není tak náročný na fyzickou kondici. Konkrétní způsob lovu určí aktuálně na místě lovecký průvodce podle pohybu zvěře, počasí a dalších konkrétních podmínek.

                      

CENY: Aktuální nabídky na vyžádání na:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Info: Klimatické podmínky, vybavení, doporučené zbraně a střely a další podrobnosti poradíme individuálně. Známe všechny oblasti a lovecké programy, do RF jezdíme lovit již od roku 2000.

Rychlý kontakt

Vyžádejte si konkrétní nabídky na programy na:

   info@hunt-fish.cz
   +420 725 394 158

Naše kontaktní adresa

Ing. Josef Novák
Kobylinská 403
391 55, Chýnov

Na co se můžete těšit