Hunt & Fish

Nabídky zahraničních zájezdů za rybařením a lovem

Los evropský (Alces alces alces) se vyskytuje téměř v celé evropské části Ruska, na Urale a ve východních oblastech Sibiře. Tradičními způsoby lovu jsou lov v doběříje září - říjen a naháňky v období listopad – leden. Během říje zkouší průvodci vábit losí býky, kteří reagují na váb a je tak snadnější se dostat na dostřel. Při naháňkách místní průvodci připravují obyčejně 3 – 5 lečí za den. Leče jsou v zalesněném terénu, ale průvodci vytlačují zvěř na volnou plochu, kde lovci mohou zvěř dobře vidět. Tlačený los jde volným krokem, takže není problém tuto mohutnou zvěř dobře zasáhnout.

Během měsíce září i října rovněž spojit lov losa s lovem medvěda a kňoura u ovesných polí. V této době medvědi vycházejí hojně na ovesná políčka, kde nacházejí vhodnou potravu před nadcházející zimou. V období listopadu a prosince je možné zase lov losa kombinovat s lovem černé zvěře. Konkrétní způsob lovu určí aktuálně na místě průvodce podle pohybu zvěře, počasí a dalších konkrétních podmínek.

Oblast lovu:
Kirovská oblast /západní část Sibiře/
Doprava:
Z ČR letecky do Moskvy, poté cca 10-12 hodin v lůžkovém vagónu Transsibiřské magistrály -jede se přes noc, potom jízda terénním autem k lovecké chatě.
Ubytování v základním táboře:
Vytápěné lovecké chaty se saunou, pokoje pro 2-3 lovce.
Lovecká sezóna:
Během losí říje – září a říjen. Naháňky – listopad /nejlépe po napadnutí sněhu/ prosinec, leden. Lovecká akce je většinou na 9 dnů, z toho 6-7 loveckých v revíru.
Velikost loveckých skupin:
2-5 lovců.

CENY: Aktuální nabídky na vyžádání na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PLATBY v EU nebo KČ – SLEVY PRO SKUPINY

Rychlý kontakt

Vyžádejte si konkrétní nabídky na programy na:

   info@hunt-fish.cz
   +420 725 394 158

Naše kontaktní adresa

Ing. Josef Novák
Kobylinská 403
391 55, Chýnov

Na co se můžete těšit