Hunt & Fish

Nabídky zahraničních zájezdů za rybařením a lovem

TETŘEV TETŘÍVEK SLUKA

Tento lov se provádí tradičním způsobem v lesích evropské části Ruské federace během období toku tetřeva a tetřívka. Tetřev si pro místa svého toku vybírá skrytá místa v taize, tetřívek toká na otevřených místech v polích a na loukách při okrajích lesa. Lovec má svého průvodce, který ho dovede na dostřel. Charakter tohoto lovu a roční doba si vyžaduje teplé a nepromokavé oblečení a vysoké gumové (rybářské) boty. Napínavý lov v bohatě zazvěřených revírech Vám přinese nezapomenutelné zážitky. Po lovu tetřeva a tetřívka je možné ještě dodatečně lovit dalších pernatou zvěř – sluku, kachnu nebo husu divokou.Konkrétní způsob lovu určí na místě průvodce podle počasí a dalších konkrétních podmínek.

                         

Oblast lovu: Evropská část Ruska, Kirovská, Tverská, Novgorodská, Kostromská, Jaroslavská a případně další oblasti.

Doprava: ČR letecky do Moskvy, poté od 250 do cca 800 km vlakem nebo autem.

Ubytování v základním táboře: Většinou vytápěné lovecké chaty se saunou, také malý hotel se single nebo double pokoji.

Lovecká sezóna: Od 5. dubna do 10. května.

Velikost loveckých skupin: 2-10 lovců.

CENY: Aktuální nabídky na vyžádání na:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V některých revírech je ještě možné lovit i další doplňkové trofeje (cenu za trofej je třeba domluvit s org. průvodcem na místě).

Info: Klimatické podmínky, vybavení, doporučené zbraně a střely a další podrobnosti poradíme individuálně. Známe všechny oblasti a lovecké programy, do RF jezdíme lovit osobně již od roku 2000.

PLATBY v EU nebo KČ – SLEVY PRO SKUPINY

Rychlý kontakt

Vyžádejte si konkrétní nabídky na programy na:

   info@hunt-fish.cz
   +420 725 394 158

Naše kontaktní adresa

Ing. Josef Novák
Kobylinská 403
391 55, Chýnov

Na co se můžete těšit